Projekty, programy, innowacje

Projekty, programy, innowacje,osiągnięcia

Warszawskie Mistrzostwa Startup Jump Junior!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że reprezentanci naszej szkoły: Łukasz, Miłosz i Zbyszek z klasy 8a wygrali pierwsze w historii Warszawskie Mistrzostwa Startup Jump Junior!

We wtorek chłopcy uczestniczyli w finałowej rozgrywce, gdzie musieli od nowa założyć wirtualny sklepik szkolny i prowadzić go przez 6 miesięcy, tzn. podejmować odpowiednie decyzje biznesowe, by sklepik nie tylko nie zbankrutował, ale przynosił zyski. Z początkowego kapitału w wysokości 40000 zł na koniec chłopcy mieli na wirtualnym koncie ponad 120000 zł. Obok zysków oceniano takie kryteria jak zadowolenie klientów, zadowolenie pracowników i inne wskaźniki biznesowe. Nasi reprezentanci zdeklasowali konkurencję i byli niepokonani już od czwartej rundy. Sukces w eliminacjach i powtórzenie go (oraz utrzymanie wyniku w kolejnych rundach) w pełni potwierdzają, że nagroda należała się właśnie im. Gratulacje!

Dobra wiadomość dla całej społeczności szkolnej dotyczy także nagrody: obok indywidualnych nagród rzeczowych dla każdego z chłopców, wygrali oni bowiem roczny dostęp do symulacji biznesowej dla szkoły. Oznacza to, że będziemy mogli zorganizować lekcje biznesu czy kółko biznesowe z użyciem tego profesjonalnego narzędzia jakim jest symulacja firmy Revas.

Dziękujemy, Chłopaki!

„Hackaton Data for City”

Artem z klasy 5b i Olek z klasy 4b reprezentowali szkołę w konkursie „Hackaton Data for City”. Chłopcy opracowali koncepcj®inteligentnego miasta przyszłości, wykonali makietę tegoż  miasta i prezentację pomysłów zawartych w makiecie. Mimo, że byli najmłodszymi uczestnikami konkursu,ich pomysły i wykonana praca zostały docenione przez jury i nagrodzone. Chłopcy zajęli pierwsze miejsce ex aequo z drużyną z SP 100 i wygrali 5000 zł na wyposażenie szkoły w nowoczesny sprzęt.

Gratulujemy pomysłowości, cierpliwości i zaangażowania.

Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej

Szanowni Państwo,

z dumą informujemy, iż Teresa Drąg – uczennica kl. 3B – została laureatką XXI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa”.