Pomoc psychologiczna dla nastolatków

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy Państwa o nowej ofercie pomocy psychologicznej dla młodzieży opracowanej przez nasz Komitet.

Jesteś nastolatkiem i czujesz się przytłoczony trudnościami oraz emocjami? Potrzebujesz kogoś, kto wysłucha Cię i pomoże Ci poradzić sobie w trudnych sytuacjach? Nie musisz już dłużej walczyć sam! Nasz zespół doświadczonych terapeutów oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną i wsparcie, które pomogą Ci zrozumieć swoje emocje, radzić sobie z trudnościami oraz znaleźć nowe sposoby radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami.

W ramach naszej pomocy psychologicznej dla nastolatków oferujemy:

-Konsultacje indywidualne
-Spotkania wsparciowe i psychoedukacyjne -Terapię indywidualną -Grupy terapeutyczno-rozwojowe

Zapraszamy również młodzież uczęszczającą do klas 7 i 8 szkoły podstawowej do udziału w naszej grupie terapeutyczno-rozwojowej. Grupa ta ma na celu zapewnienie wsparcia emocjonalnego uczestnikom, rozwijanie umiejętności emocjonalnych, radzenia sobie ze stresem oraz rozwijanie umiejętności społecznych i budowanie własnej tożsamości. Spotkania grupy będą odbywać się raz w tygodniu w czwartki w godzinach 17:00–18:30, a planowany start grupy to 11 kwietnia 2024 roku.

Więcej szczegółów na temat naszej oferty oraz możliwość zapisów znajdą Państwo w załączonym pliku.
Zachęcamy również do wypełnienia krótkiej ankiety zapisowej do grupy
terapeutyczno-rozwojowej: https://forms.gle/ioogwq1qtqNpj24F9

Dziękujemy za uwagę i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy!

KOMITET OCHRONY PRAW DZIECKA