„Sensoryczne chwile z naturą” – 2 edycja złota jesień

Sensoryczne chwile z naturą

Uwaga! Uwaga!

Ubierzcie się ciepło, przygotujcie kalosze, parasol, szalik, czapkę ale przede wszystkim aparat fotograficzny!!!

Rusza jesienna edycja konkursu SENSORYCZNE CHWILE Z NATURĄ!

Zainteresowanie pierwszą edycją, która odbyła się wiosną i zakończyła szkolną wystawą Waszych prac, przerosło nasze oczekiwania!

Zaprezentowane zdjęcia były zaskakujące, starannie przemyślane i wykonane.

Zaproście swoich najbliższych na wspólny jesienny spacer. Zabierzcie ze sobą aparat. Słuchajcie, obserwujcie, poczujcie JESIEŃ wszystkimi zmysłami.  Zróbcie ciekawe fotografie, a dwie z nich, wydrukowane na papierze fotograficznym wraz z podpisaną zgodą na udział w konkursie dostarczcie do organizatorów konkursu. Wszystkie niezbędne kryteria konkursowych prac i druk zgody na udział zamieszczone są na stronie szkoły.

Zapraszamy serdecznie.

Beata Bojanowska, Paula Madej, Agata Polak