SENSORYCZNE CHWILE Z NATURĄ

konkurs fotograficzny

Drogie Uczennice i Drodzy Uczniowie,

wiosna to wspaniały czas  dla naszych zmysłów. Budząca się do życia przyroda zachwyca kolorami  i zapachami. Na własnej skórze odczuwamy ciepłe promienie słońca, wiatr i lekki deszczyk. Na nowo zachwycamy się smakiem młodych warzyw i świeżych ziół. Chętnie spędzamy czas na powietrzu, wybieramy zabawy w parku, na podwórku, z bliskimi, przyjaciółmi, z naszymi zwierzętami.

Wiedząc, jak ważna jest uważność i docenienie wielozmysłowego doświadczania tego, co nas otacza, zachęcamy Was drodzy Uczniowie do udziału w konkursie fotograficznym. Zatrzymajcie te ulotne i zachwycające chwile na zdjęciach, które będziemy mogli pokazać na szkolnej wystawie prac a te najciekawsze, spełniające kryteria konkursowe – nagrodzimy. Szczegóły dotyczące KONKURSU: SENSORYCZNE CHWILE Z NATURĄ znajdują się na stronie szkoły, a na Wasze pytania chętnie odpowiemy.

Agata Polak, Paula Madej, Beata Bojanowska

KONKURS FOTOGRAFICZNY SENSORYCZNE CHWILE Z NATURĄ Regulamin i zgoda

Konkurs fotograficzny Sensoryczne chwile z naturą. Przedstawia zmysły i naturę, które tworzą doznania sensoryczne. A także wstępne informacje dotyczące konkursu.