WIOSENNE TUSy NA ŚWIEZYM POWIETRZU

Kolaż zdjęć dzieci biegających po ogrodzie szkolnym i rysujących kredą po chodniku.

Wiosenne ciepło sprawia, że trudno się siedzi w szkolnych murach. Na szczęście współpracę i rywalizację – jedne z umiejętności trenowanych podczas zajęć TUS można trenować nie tylko w sali lekcyjnej. Dziś kolejne grupy – od pierwszo- do ósmoklasistów – mogły trenować dogadywanie się, dzielenie materiałami, udzielanie informacji zwrotnych podczas wspólnego wykonywania chodnikowych prac plastycznych, czy też opracowywanie strategii, trzymanie się planu, dbałość o drużynę i godzenie się w wygraną/przegraną podczas drużynowych gier ruchowych.