Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

Uczniowie klas 7a i 7b wraz z nauczycielem języka polskiego biorą udział  w projekcie filmowym- Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

Projekt NHEF skierowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W ramach spotkań organizowane są  wyjątkowe pokazy filmowe, prelekcje, analizy i dyskusje przygotowane przez ekspertów z różnych dziedzin (m.in. filmoznawcy, socjolodzy, psycholodzy czy kulturoznawcy), realizowane w ramach cykli tematycznych dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych.

Seanse filmowe wyświetlane są co miesiąc w Ursynowskim Centrum Kultury-„ Alternatywy”.