Spotkanie psychoedukacyjno-informacyjne

Logo KOPD

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na spotkanie psychoedukacyjno-informacyjne, które odbędzie się w związku z nową ofertą pomocy psychologicznej dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat.

Data: 14 marca
Godzina: 17:00–19:00
Lokalizacja: Komitet Ochrony Praw Dziecka, ul. Oleandrów 6, III piętro

Podczas tego wydarzenia omówimy istotne aspekty dotyczące rozpoznawania oraz wspierania młodzieży w trudnych sytuacjach.
Dowiedzą się Państwo, jak:

-Rozpoznawać sygnały trudności u młodzieży i jak na nie reagować, -Zachęcać nastolatków do otwartej rozmowy o swoich problemach,
-Zaproponować dziecku skorzystanie z profesjonalnej pomocy,
-Wspierać swoje dziecko w korzystaniu z tej pomocy,
-Dopasować formy pomocy psychologicznej oferowane przez Komitet Ochrony Praw Dziecka do potrzeb dziecka.

Cieszymy się, że możemy zapewnić Państwu możliwość zdobycia cennych informacji oraz wsparcia w tej ważnej dla rodziców i nastolatków kwestii.
Prosimy o nie przyprowadzanie dzieci na to spotkanie, ponieważ jest ono skierowane wyłącznie do dorosłych.

Nie ma potrzeby dokonywania zapisów. Wystarczy, że pojawią się Państwo w wyznaczonym czasie i miejscu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu i dzielenia się swoimi doświadczeniami oraz pytaniami.

KOMITET OCHRONY PRAW DZIECKA

Logo KOPD