Z życia klasy 3e – rok szkolny 2023/24

Matematyka

Matematyka nie musi być nudna! Dzięki praktycznym zajęciom łatwiej zrozumieć nam nowe pojęcia.

Barwy i światła

Wycieczki, w których uczestniczymy często otwierają przed nami magiczny świat, tym razem barw i świateł.

Konstrukcje Antoniego

Coś dla ciała, coś dla ducha – prezentujemy konstrukcyjne działa naszego klasowego kolegi Antoniego.

Vinci

Kolejne ciekawe miejsce na mapie Warszawy, które udało się nam odwiedzić – Szkoła twórczej nauki Vinci. Dzięki tej wizycie poznaliśmy bliżej wiele gatunków zwierząt.

Szaszłyki owocowe

W Mandarynce często jest kolorowo i zdrowo! Klasy specjalne 3d i 3e wspólnymi siłami przygotowały szaszłyki owocowe.