“Data for City” Hackathon

Artem z 5b i Olek z 4b reprezentowali szkołę w konkursie Hackaton Data for City. Chłopcy opracowali koncepcję inteligentnego miasta przyszłości, wykonali makietę tegoż miasta i prezentację pomysłów zawartych w makiecie. Mimo że byli najmłodszymi uczestnikami konkursu, ich pomysły i wykonana praca zostały docenione przez jury i nagrodzone. Chłopcy zajęli 1.miejsce ex aequo z drużyną z SP100 i wygrali 5000 zł na wyposażenie szkoły w nowoczesny sprzęt. Gratulujemy pomysłowości, cierpliwości i zaangażowania!
Informację o tym, jaki sprzęt otrzymamy, podamy niebawem.

Serdecznie gratulujemy  🏆🏆🏆