SKRZATOWE ZAPROSZENIE DO PRAKTYKI WDZIĘCZNOŚCI

zdjęcie tablicy, na której wisi biała kartka narysowaną tabelką (15 okienek z kolorowymi bombkami z numerem 4-24), na polach z numerami 4-11 doczepione są rysunkowe skrzaty z dymkami, w których zadają pytania o powody do wdzięczności.

Na tablicy przy pokoju psychologów już od tygodnia wisi kalendarz adwentowy, w którym codziennie nowy skrzat zaprasza do praktykowania wdzięczności. Jeśli ktoś podjął wyzwanie i chciałby podzielić się wrażeniami, można napisać do pani psycholog Magdaleny Wójcickiej w LIBRUSie lub na jej stronę na fb (https://www.facebook.com/profile.php?id=100083176278362). Jeśli ktoś jeszcze nie zaczął, a chce dołączyć – zapraszamy. Skrzaty pojawiają się na tablicy oraz na stronie pani Magdy.