SENSORYCZNE CHWILE Z NATURĄ!

Zdjęcie plakatu, na którym znajdują się informacje dotyczące konkursu. Grafika symbolizująca zimę.

Drodzy Uczniowie!
Rusza zimowa edycja konkursu SENSORYCZNE CHWILE Z NATURĄ!
Zaproście swoich najbliższych na wspólny zimowy spacer. Zabierzcie ze sobą aparat. Słuchajcie, obserwujcie, poczujcie ZIMĘ wszystkimi zmysłami. Zróbcie ciekawe fotografie, a dwie z nich, wydrukowane na papierze fotograficznym wraz z podpisaną zgodą na udział w konkursie dostarczcie do organizatorów konkursu.

Zapraszamy serdecznie.

Agata Polak, Paula Madej