MADNARYNKOWE ODLICZANIE DO ŚWIĄT – TYDZIEŃ 1

Samorząd Uczniowski zaprosił do wspólnego odliczania do Świąt poprzez uczczenie każdego kolejnego dnia. W poniedziałek 11.12 chętni uczniowie i nauczyciele przyszli do szkoły ubrani w świąteczne sweterki lub w zielono-czerwonych stylizacjach. Na kolejne dni Samorząd zaprasza do następujących aktywności:

Wtorek 12.12. – Dzień z kocykiem i podusią. Przynosimy do szkoły ulubiony kocyk lub poduszeczkę, by miło i cieplutko spędzić ten dzień.

Środa 13.12. – Dzień w kapciach. Zamiast zwykłych szkolnych trampek, przynosimy ciepłe kapcioszki i w nich chodzimy po szkole. Niech będzie przytulnie 🙂

Czwartek 14.12. – Łańcuch Dobrych Życzeń. Na łączniku zawiśnie łańcuch, do którego każdy będzie mógł doczepić własnoręcznie ozdobioną papierową bombkę, na której wypisze życzenia świąteczne dla społeczności szkolnej.

Piątek 15.12. – pani Diana Dobrovolska organizuje wtedy spektakl „Warszawska Syrenka”, którego elementem promocyjnym jest fotobudka. Samorząd tego dnia nie organizuje osobnego wydarzenia, tylko ogłosi wyniki konkursu fotograficznego #WIE2023 #Syrekna_SP330

Plan działań na drugi tydzień odliczania podamy w piątek 🙂

Zapraszamy do wspólnej zabawy.