MANDARYNKOWE ODLICZANIE DO ŚWIĄT

dolnym rogu szarą bluzkę z nadrukiem renifera; wszystko na czerwonym tle (zdjęcie z zasobów pixabay.com)

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich Uczniów i Pracowników SP330 do wspólnego Mandarynkowego Odliczania do Świąt.
Każdego roboczego dnia, jaki pozostał do Świąt zapraszamy do wspólnej aktywności.

Poniedziałek 11.12. ogłaszamy Dniem Świątecznego Sweterka. Zapraszamy, ubierzcie się w świąteczne wzory. Jeśli ktoś nie ma sweterka z motywem bożonarodzeniowym, zachęcamy, by ubrał się na czerwono – zielono.

Aktywności na kolejne dni ogłosimy w poniedziałek.

Do zobaczenia w świątecznych sweterkach 😀