HACKATON „DATA FOR CITY”

Nasza szkoła zgłosiła się do udziału w projekcie „Data for city”, w ramach którego odbywa się konkurs i warsztaty Hackaton. Warsztaty na temat tego, czym jest inteligentne miasto – smart city oraz jak można wykorzystać sztuczną inteligencję (AI) w tworzeniu takiego miasta odbyły się 14.11 w urzędzie dzielnicy Warszawa Ursynów. Udział w warsztatach wzięli chętni uczniowie ursynowskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentował Artem z 5b i Olek z 4b pod opieką pani Magdaleny Wójcickiej oraz mamy Olka. Chłopcy uważnie słuchali i brali aktywny udział w dyskusjach. Szczególną aktywnością wykazał się Artem, który został jednogłośnie wybrany najaktywniejszym uczestnikiem warsztatów. Gratulacje! Teraz trzymamy kciuki za chłopaków i pozostałe zgłoszone w naszej szkole zespoły, by jak najlepiej wykonali zadanie konkursowe i wygrali. Powodzenia!

2 kolaże zdjęć: po 4 zdjęcia na każdym. Na zdjęciach widoczne są slajdy z prezentacji o smart city (4 zdjęcia), uczestnicy warsztatu słuchający wykładów (2 zdjęcia), cała grupa uczestników podczas robienia sobie selfie z wykładowcą (1 zdjęcie) oraz Artem i Olek pozujący na tle ścianki ursynowskiej (1 zdjęcie).2 kolaże zdjęć: po 4 zdjęcia na każdym. Na zdjęciach widoczne są slajdy z prezentacji o smart city (4 zdjęcia), uczestnicy warsztatu słuchający wykładów (2 zdjęcia), cała grupa uczestników podczas robienia sobie selfie z wykładowcą (1 zdjęcie) oraz Artem i Olek pozujący na tle ścianki ursynowskiej (1 zdjęcie).