Zapraszamy na „Run Ursynów”

Dzielnica Ursynów wspólnie z Młodzieżową Radą Dzielnicy Ursynów zaprasza miłośników biegania do udziału w zupełnie nowym biegu „Run Ursynów”, który odbędzie się w sobotę 14 października o godz. 12.00. Do pokonania 5 kilometrowa trasa wokół malowniczego Parku Przy Bażantarni.

Udział w Run Ursynów jest bezpłatny. Dla najlepszej trójki w każdej kategorii przewidziano trofea i atrakcyjne narody rzeczowe od sponsorów. Bieg zostanie zrealizowany w następujących kategoriach wiekowych (oddzielnie dla kobiet i mężczyzn): 13-15 lat, 16-17 lat, oraz w  kategorii powyżej 18 lat. Każdy uczestnik otrzyma na mecie medal i wodę.

Limit uczestników wynosi 250 osób. Zapisy na www.dostartu.pl/run-ursynow-v9907

Impreza organizowana jest przez Urząd Dzielnicy Ursynów, we współpracy z Młodzieżową Radą Dzielnicy Ursynów, która jest pomysłodawcą wydarzenia.

Patronat medialny nad biegiem objął portal Haloursynow.pl
Partnerami wydarzenia są także: firma Polar, sklep Trigar, Stowarzyszenie Chorych na Układowe Zapalenia Naczyń „Vasculitis” oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.