FESTIWAL TALENTÓW I KREATYWNOŚCI

kolaż 15 zdjęć rysunkowych ludzików na bazie kropki, kropek z hasłami pisanymi alfabetem Morse’a, kolorowych kropek do przyklejenia na bluzce.

Tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Kropki wydłużyliśmy do tygodnia organizując Festiwal Talentów i Kreatywności. W ramach tego tygodnia wielu uczniów i nauczycieli zmalowało swoje kropersy – ludziki prezentujące ich talenty, które zdobiły korytarzową galerię. Bawiliśmy się w kropkowych detektywów wyszukując ukryte w szkole kropki z nazwami talentów zakodowanymi alfabetem Morse’a, rozwijaliśmy kreatywność tworząc różne obrazki na bazie kropek, trenowaliśmy uwagę wyszukując kropki w wykreślance literowej, a w poszczególnych klasach działo się jeszcze więcej. Na podsumowanie każdy dostał kropkę z hasłem przypominającym, że jesteśmy wartościowi, godni szacunku, utalentowani i warto nas poznać. I kropka!