Ursynowski Punkt Wymiany Roślin

Szanowni Państwo,
od czwartku 21 września otwieramy w naszej szkole Ursynowski Punkt Wymiany Roślin, który stanie z wejściu głównym do szkoły i będzie czynny w godzinach
08:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem akcji i zapraszamy do wymiany.

Witamy w Ursynowskim Punkcie Wymiany Roślin w SP330! W tym miejscu można:

• zostawić rośliny domowe i ogrodowe, które z różnych powodów chcecie oddać
  • podzielić się szczepkami roślin
  • przygarnąć roślinę i dać jej nowy dom.

Aby zapewnić wszystkim udane i satysfakcjonujące doświadczenie z wymianą roślin, prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami obowiązującymi w naszym punkcie.

Regulamin Ursynowskiego Punktu Wymiany Roślin w SP 330:

1.Czystość i utrzymanie porządku:

• Dla utrzymania estetyki i higieny, prosimy o przynoszenie czystych roślin.
  • Po pozostawieniu lub odbiorze rośliny, prosimy upewnić się, że miejsce jest czyste i uporządkowane.

2.Zdrowe rośliny:

• Wszystkie przynoszone rośliny powinny być zdrowe, nieuszkodzone i wolne od szkodników.
  • Szczepki ukorzenione należy zostawić w pojemniczku z wodą.

3.Limit roślin:

• Każdy uczestnik może maksymalnie wziąć trzy rośliny podczas jednej wizyty w punkcie. Chcemy dać szansę także innym miłośnikom roślin, aby znaleźli coś dla siebie.

1. 4. Opis rośliny
  • Przed pozostawieniem rośliny w punkcie wymiany, prosimy o jej opisanie z nazwą i wymaganymi warunkami opieki.

5.Wymiana roślin:

• Wymiana roślin nie odbywa się na zasadzie równowartości – jedna za jedną, możesz zostawić więcej.

6.Szanuj innych uczestników:

• Bądź uprzejmy i taktowny wobec innych miłośników roślin.
  • Pomagaj innym, dziel się wiedzą i doświadczeniami.

Dziękujemy za przestrzeganie powyższych zasad, które przyczynią się do utrzymania przyjemnej atmosfery i udanej wymiany roślin.

Zielone pozdrowienia!
Ursynowski Punkt Wymiany Roślin w SP 330