Samorząd Uczniowski – informacje wstępne

Symboliczny rysunek 3 ludzików z czerwonymi ciałami i napisanymi na nich literami odpowiednio P, Z i S, czarny plu i symboliczny rysunek grupy ludzików z zielonymi ciałami. Na górze czarny napis „Może i Ty znajdziesz tu miejsce dla siebie:”, pod czerwonymi ludzikami czerwony napis „Zarząd SU”, pod zielonymi zielony napis „Rada SU”.

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-8 do zapoznania się z zadaniami Samorządu Uczniowskiego oraz sposobem wybierania jego organów. Zachęcamy do obejrzenia filmiku, dostępnego na stronie: https://www.canva.com/design/DAFtgH6r_5I/kGRH8SeDaTsD3HKC7XIMcg/view?utm_content=DAFtgH6r_5I&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=recording_view oraz do przemyślanego udziału w wyborach – zgłoszenia swojej kandydatury na wybrane stanowisko i/lub oddania głosu. Terminarz wyborczy podamy wkrótce.