Odbiór uczniów ze świetlicy

Śiwtlica - uczniowie biorą udział w eksperymentach

Odbiór uczniów ze świetlicy szkolnej

ŚWIETLICA – klasy pierwsze

nr tel. 723 244 098

ŚWIETLICA – klasy drugie i trzecie

domofon sala 19

ŚWIETLICA – klasy specjalne

domofon sala 20 – klasy 1 – 3
domofon sala 21 – klasy 4 – 8

ŚWIETLICA – klasy 4-8
nr tel. 723 244 096.

Informujemy, iż:

– w godzinach 7.00 – 8.00 klasy pierwsze przebywają w sali 101,

– w godzinach porannych i przedpołudniowych klasy 4-8 przebywają w sali 19.

Rodzice i opiekunowie odbierający uczniów czekają na zewnątrz szkoły. Dzieci do drzwi są odprowadzane przez pracownika placówki.

Informujemy również, iż w celu odebrania dziecka przebywającego w świetlicy ogólnej, w godzinach 16.00 – 17.30, prosimy dzwonić pod nr telefonu 723 244 096.

Drodzy Rodzice, Opiekunowie odbierający Podopiecznych ze świetlicy, bardzo prosimy o okazanie cierpliwości podczas oczekiwania na dzieci.

Uczniowie, zanim wyjdą ze świetlicy muszą po sobie posprzątać. Klocki, gry, zabawki. Jeżeli trwają zajęcia np. plastyczne, techniczne, rękodzielnicze – swoje miejsca pracy.

Przychodzicie Państwo w różnych porach dnia. Dzieci są zaangażowane w wykonanie prac lub zabawę i wielokrotnie chcą dokończyć swoje aktywności. Oczywiście Panie Wychowawczynie dbają o to, by uczniowie niezwłocznie, po posprzątaniu po sobie, udali się do szatani. Jednak w szatni też muszą mieć chwilę, by zmienić obuwie, ubrać się itd. To wszystko przekłada się na czas, który Państwo poświęcacie czekając na dzieci.

Szanowni Państwo,  proszę pamiętać, że jeżeli na zewnątrz pogoda nie sprzyja oczekiwaniu, zawsze możecie wejść do szatni i tam zaczekać na Wasze Pociechy.

Serdecznie dziękujemy za współpracę!