BAL ÓSMOKLASISTY

Bal

Na tydzień przed zakończeniem szkoły podstawowej ósmoklasiści bawili się na tradycyjnym balu. Nie zabrakło pięknego i wzruszającego poloneza. Pani dyrektor w kilku zwięzłych słowach złożyła uczniom życzenia dobrej zabawy i sala rozbrzmiała muzyką. Oprócz tańców (wśród których tradycyjnie już królowały belgijka i kowbojka, ale nie zabrakło też najnowszych hitów czy evegreenów) uczniowie bawili się robiąc zdjęcia przy specjalnej okolicznościowej ściance, przebierając w śmieszne kreacje czy kręcąc krótkie filmiki w fotobudce 360°. Gdy wieczór dobiegał końca wielu osobom szkliły się oczy na myśl o tym, że rozstanie blisko. Wszystkim życzymy, by wspomnienia tej dobrej zabawy umiliły im czas rozstania, a nowe szkoły przyniosły kolejne wspaniałe relacje i okazje do budowania nowych, jeszcze lepszych wspomnień.

Bal