Sensoryczny plac zabaw

Sensoryczny

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele,
głosowanie na projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego już się rozpoczęło!

Zachęcamy do oddania głosu na projekt:
Sensoryczny plac zabaw Mandarynkowy Zakątek cztery pory roku (678),
który ma być zrealizowany przy szkole SP 330.
Projekt nr 59.

Plakaty promujące projekt rozwieszone są na terenie szkoły oraz umieszczone w mediach społecznościowych Mandarynki. Szczegółowy opis znajduje się tu:

OD DZIŚ DO 30 czerwca 2023 r. MOŻNA GŁOSOWAĆ!

Jak zagłosować?
Na dwa sposoby:

– elektronicznie – za pośrednictwem strony www.bo.um.warszawa.pl
Szczegóły dotyczące przebiegu głosowania dołączone są w pliku poniżej tej wiadomości.

– papierowo – wypełniając kartę do głosowania i osobiście przynosząc ją do Urzędu Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61, metro Imielin), do oznakowanego okienka na parterze w sali obsługi mieszkańców należy wcisnąć literkę B w Q-matic (system obsługi klienta, stanowiska 1-5). Uwaga – trzeba mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość.

W Budżecie Obywatelskim zagłosować może każdy mieszkaniec Warszawy. Nie trzeba być zameldowanym, ani pełnoletnim.

Jeżeli nasz projekt spodobał się Wam na tyle, by oddać na niego swój głos, a tym samym przybliżyć do realizacji to, co jeszcze nadal jest tylko projektem, zaproście i zaangażujcie przyjaciół i rodzinę!

Terapeutki SI SP 330 (pomysłodawczynie projektu)

Sensoryczny