Gra „Śladami Nauczycieli Tajnego Nauczania”

Śladami nauczycieli tajnego nauczania

Jedną z atrakcji pierwszego dnia obchodów jubileuszu 35-lecia naszej szkoły była gra terenowa „Śladami Nauczycieli Tajnego Nauczania”.
Prawie trzydzieścioro ochotników zmierzyło się z wyzwaniem, w którym najpierw musieli odczytać z mapy, gdzie szukać wskazówek, a potem odnaleźć często bardzo szczegółowe informacje na temat Patronów i historii szkoły, by na ich podstawie odczytać hasło – rozwiązanie gry.
Udział w grze był nie tylko formą bliższego poznania Patronów i może zapamiętania więcej informacji na ich temat, ale też stał się powodem do nawiązania nowych znajomości, współpracy z osobami, które na co dzień tylko mijamy na szkolnych korytarzach i – mamy nadzieję – dobrej zabawy. Wszystkim uczestnikom (zwłaszcza tym, którzy uczciwie i pracowicie samodzielnie odszukali odpowiedzi na wszystkie pytania) bardzo dziękujemy!

Śladami nauczycieli tajnego nauczania