Zapraszamy na zajęcia

Szanowni Państwo!

otwieramy elektroniczny system zapisów dla chętnych do udziału w nieodpłatnych zajęciach finansowanych ze środków Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy. Zajęcia będą odbywały się w siedzibie fundacji ul Meander 8 (obok stacji Metro Natolin)

Zapraszamy dzieci i młodzież klas 0-8 szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych na zajęcia:

– zajęcia plastyczne

– warsztaty ruchowe/ ogólnorozwojowe (będą odbywać się w SP 340 przy ul. Lokajskiego 3)

– zajęcia wyrównujące wiedzę, korepetycje przedmiotowe, odrabianie lekcji,

– trening umiejętności społecznych (TUS) dla dzieci i młodzieży,

– trening zastępowania agresji (TZA ART) dla dzieci starszych (klasy 7-8 szkoły podstawowej i ponadpodstawowej).

– konsultacje psychologiczne dla rodziców ze znaną i cenioną psycholog Bianką Kotoro

BARDZO WAŻNE

Prosimy zapisać dziecko przez formularz https://forms.gle/S2WjgBhKGu6gfgFi6