Terminarz rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Kwadratowy obrazek: zielone tło, a na nim ukośny biały napis JUŻ JEST! i poniżej mniejszą czcionką TERMINARZ REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH. Z lewej strony obrazka jakby udarty kawałek kartki odsłania kartę z kalendarza i flamaster, którym na czerwono otoczono kółkiem datę 30.

Drodzy Ósmoklasiści,

na stronie Kuratorium Oświaty pojawił się terminarz rekrutacji do szkół ponadpodstawowych (załącznik nr 1).
Zachęcamy do zapoznania się z nim albo przez lekturę dokumentu albo obejrzenie prezentacji szkolnej doradczyni zawodowej, gdzie podaje terminy i pokrótce je omawia: https://www.canva.com/design/DAFZ_RtJXGg/gcWA8-sh-_Srf9L3MfzZUQ/view?utm_content=DAFZ_RtJXGg&utm_campaign=share_your_design&utm_medium=link&utm_source=shareyourdesignpanel