Debata szkolna

Na czwartek, 9 lutego, zaplanowano debatę, czyli spotkanie dyrekcji z przedstawicielami uczniów, nauczycieli i rodziców, którego celem będzie otwarta i szczera rozmowa na temat obserwowanych w szkole wyzwań, trudności, problemów i potrzeb każdej z reprezentowanych grup.
Uczestnicy debaty wspólnie poszukają pomysłów na rozwiązanie obserwowanych trudności i na wprowadzenie takich zmian, by w szkole było coraz lepiej.
Samorząd Uczniowski zbiera wnioski, pomysły i spostrzeżenia uczniów wszystkich klas do południa w czwartek. Wnioski i spostrzeżenia nauczycieli i rodziców można kierować odpowiednio do przedstawicieli obu tych grup.