ALFIK MATEMATYCZNY

ALFIK MATEMATYCZNY

Szanowni Państwo,

w listopadzie 2022 roku, w naszej szkole, odbył się ogólnopolski konkurs matematyczny ” ALFIK MATEMATYCZNY”. Po długim czasie oczekiwania mamy przyjemność ogłosić wyniki.

Z radością informujemy, że w konkursie Alfik Matematyczny mamy dwóch laureatów.

ADAM KOMOŃ   uzyskał 146 punktów, co dało mu 4 miejsce w województwie i 5 miejsce w kraju.

PAWEŁ PALENIK  uzyskał 137 punktów, co dało mu 1 miejsce w województwie i 12 miejsce w kraju.

Organizator nagrodził ich odpowiednio tygodniowym pobytem na obozie naukowym oraz nagrodą rzeczową o wartości 200 zł .

Prócz tego możemy się pochwalić 4 wynikami  bardzo dobrymi i  5 wynikami dobrymi .

Szkoła zdobyła również „CERTYFIKAT ŁOWCY TALENTÓW”

Serdecznie gratulujemy!