Swinging With Sinatra koncert na rzecz Ogrodu Zoologicznego

PLAKAT

W czasach, kiedy media atakują nasze uszy nadmiernymi, w większości negatywnymi informacjami, wielu z nas nachodzi tęsknota za spokojniejszą i ambitną muzyką. Więc może posłuchajmy swingu? 🎷🎸

Już 5 marca 2023 roku zapraszamy do Centrum Dydaktycznego UM w Warszawie, na przepiękny koncert Swinging With Sinatra. Podczas koncertu w wykonaniu Jarka Wista i jego zespołu usłyszycie popularne, swingowe aranżacje  największych przebojów Franka Sinatry m.in. słynnego New York, New York, kultowego „Strangers In The Night”, romantyczne „My Funny Valentine”, czy wyjątkowej ballady My Way. Te nastrojowe klimaty przeniosą Was wprost na ulice Nowego York’u.

Muzyka Sinatry jest uznawana za ponadczasową, zaś on sam – za najwybitniejszego amerykańskiego piosenkarza XX w. Koncert ,,Swinging With Sinatra”, to podróż w czasie do eleganckich i zmysłowych klubów z lat 60-tych.

Uwaga! Pragniemy Państwa poinformować, iż specjalnie dla pracowników oświaty i ich rodzin, bilety w 20% promocji, są dostępne w cenie 80 zł. Dla grona pedagogicznego istnieje możliwość zakupu grupowego z płatnością po imprezie, na podstawie wystawionej faktury dla danej szkoły lub przedszkola.

Aby otrzymać rabat przy zakupie indywidualnym, w serwisie Bilety24, musi zostać wpisany specjalnie przydzielony dla pracowników oświaty kod rabatowy ( sinatra0102 ), który wpisuje się przy podsumowaniu zakupu, obok podanej ceny.

INFO:    Facebook.com/agencja.ws.art        tel. 504 169 664          e-mail. ws.art@wp.pl

PLAKAT