Szlachetna Paczka - dziękujemy!

Szanowni Państwo,
akcja charytatywna Szlachetna Paczka dobiegła końca. 10 i 11 grudnia to Weekend Cudów, czyli Finał XXII Szlachetnej Paczki.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za pomoc w zbiórce darów i środków finansowych dla wybranej przez nas rodziny. Wierzymy, że dobro powraca i to co dajemy innym, kiedyś zaprocentuje w przyszłości. Cieszymy się, że razem z nami działacie Państwo na rzecz potrzebującej rodziny z naszego środowiska lokalnego.

Wspólnie udało nam się zebrać potrzebne artykuły dla Pana Andrzeja (produkty spożywcze, środki czystości, koc, pościel, poduszki, ręczniki, poszewki, koszulki, bluzy, szalik, kartę podarunkową do Rossmana), a także kwotę 3487 złotych i 12 groszy, za które zakupiliśmy: laptop, odkurzacz, elektryczną maszynkę do golenia, buty adidasy i buty zimowe, spodnie dresowe, skarpetki, recepty na łączną kwotę 343 zł, kartę podarunkową do Rossmana na kwotę 300 zł.

Dziękujemy Wszystkim za wspólną zbiórkę, a Wolontariuszom za pomoc w pakowaniu i ozdabianiu paczek.
#Lubię ludzi
„Razem zmieniamy świat na lepsze!”

Szlachetna Paczka - dziękujemy!