Wyniki konkursu fotograficznego „Sensoryczne chwile z naturą”

Na kolażach znajdują się prace uczniów, którzy wzięli udział konkursie fotograficznym. Na fotografiach zostały utrwalone sensoryczne chwile z rodziną.

Udział w jesiennej edycji konkursu SENSORYCZNE CHWILE Z NATURĄ był dla wielu z Was wspaniałą okazją do spędzenia czasu z bliskimi i przyjaciółmi. Zdjęcia przygotowane na konkurs odzwierciedlają piękno przyrody oraz Waszą wrażliwość i uważność na to, co nas otacza.
Dziękujemy za zaangażowanie, wspólną zabawę i fotografie, które w listopadzie będą zdobiły szkolny korytarz – galerię prac. Nagrodzeni zostają autorzy zdjęć, którzy zaskoczyli pomysłowością i interpretacją tematu oraz spełnili kryteria konkursowe, zawarte w regulaminie.
Wyróżnione osoby zapraszamy po odbiór dyplomów i małych upominków w czwartek 17 listopada do sali SI o godzinie 13.25.

Adam Kalinka 2a

Wojciech Domański 1b

Franek Szefler 5a

Michał Mikołajczyk 8f

Weronika Klechniowska 2a

Nela Wierzbicka 5a

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!
Agata Polak, Beata Bojanowska, Paula Madej