Akcja charytatywna Fundacji Wszystkich Świętych

Na plakacie znajdują się informacje: W ajki sposób można wesprzeć akcję Fundacji Wszystkich Świętych: wrzuć do puszki min. 8 zł, a otrzymasz naszą cegiełkę w postaci znicza, · wrzuć do puszki tyle, ile podpowiada Ci sumienie i odbierz od nas naklejkę z logo Fundacji· możesz wpłacić darowiznę na konto Fundacji: m-Bank - 31 1140 2004 0000 3402 8295 3556.

Akcja charytatywna Fundacji Wszystkich Świętych „Nasz znicz jest fajny bo pomaga innym”!

Wspomóż piątą akcję jedynej takiej fundacji w Polsce.

Cały zysk trafia do podopiecznych z Twojej okolicy.

Miło nam poinformować, że ruszamy z kolejną akcją w naszej szkole zorganizowaną przez Fundację Wszystkich Świętych!

Akcja potrwa od 20.10 do 28.10.

Jak możesz pomóc?

·         wrzuć do puszki min. 8 zł, a otrzymasz naszą cegiełkę w postaci znicza, ·         wrzuć do puszki tyle, ile podpowiada Ci sumienie i odbierz od nas naklejkę z logo Fundacji ·         możesz wpłacić darowiznę na konto Fundacji: ✔️ m-Bank – 31 1140 2004 0000 3402 8295 3556.

Od poniedziałku będzie można wesprzeć akcję Fundacji Wszystkich Świętych. Wolontariusze będą ze stoiskiem czekali na Państwa w wejściu głównym szkoły od godziny 7.15 do 8.00, a także w godzinach popołudniowych.

Znicze będzie można również odebrać bezpośrednio  u Pani Pauli Madej w sali si2 (obok sali gimnastycznej) oraz u Pani Katarzyny Wilk w sali nr 108.

Osoby zainteresowane nabyciem zniczy lub naklejek zapraszamy również do kontaktu w wiadomości prywatnej poprzez dziennik elektroniczny Librus.

Wolontariat Na plakacie znajdują się informacje: W ajki sposób można wesprzeć akcję Fundacji Wszystkich Świętych:         wrzuć do puszki min. 8 zł, a otrzymasz naszą cegiełkę w postaci znicza, ·          wrzuć do puszki tyle, ile podpowiada Ci sumienie i odbierz od nas naklejkę z logo Fundacji·          możesz wpłacić darowiznę na konto Fundacji:  m-Bank - 31 1140 2004 0000 3402 8295 3556.