Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”

UCK ALTERNATYWY

Szanowni Państwo,

misją Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy” jest promowanie istotnych zjawisk z obszaru muzyki, filmu, teatru, literatury, sztuk wizualnych oraz szeroko pojęta edukacja kulturalna skierowana do wszystkich grup wiekowych. W nowoczesnym budynku mieszczącym się przy ul. Indiry Gandhi 9 od rana do wieczora odbywają się warsztaty, spektakle teatralne, koncerty, seanse filmowe, debaty oraz spotkania autorskie. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Wśród swojej bogatej oferty programowej UCK „Alternatywy” posiada także działania edukacyjne z zakresu muzyki i filmu skierowane do zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych. Zajęcia te organizowane są we współpracy z  prestiżowymi organizacjami i instytucjami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w edukacji kulturalnej, co zapewnia ambitny i ciekawy program oferowanych zajęć edukacyjnych.

W załączeniu informacje na temat:

• 9. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci;
  • Cyklu koncertów „Spotkania z muzyką” organizowanego przez Filharmonię Narodową;
  • Cyklu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Alternatywach

Spotkania z muzyką