Współpraca ze Szkołą Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie

Zdjęcie papierowej sowy koloru brązowego z szarym brzuszkiem, dużymi białymi oczami i wystającym żółtym dziobem. W tle widać fragment ręki, która ją trzyma od tyłu.

W pierwszym tygodniu nauki wszystkie klasy 4-8 zostały odwiedzone przez sowę – listonoszkę.
Do niektórych klas wpadła na dłuższą chwilkę, inne tylko poinformowała, że przynosi pocztę, ale każdej klasie zostawiła list z załącznikami. W listach uczniowie znaleźli informację o tym, że SP330 podjęła współpracę ze Szkołą Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie i że pierwszym elementem tej współpracy będzie wprowadzenie w naszej szkole Pucharu Klas wzorowanego na Pucharze Domów.
W załącznikach uczniowie znaleźli regulamin Pucharu i formularze do zbierania punktów (niestety magiczne klepsydry nie przeszły kontroli celnej) i rozpoczęła się wielka rywalizacja międzyklasowa.
Liczymy, że będzie ona początkiem fantastycznej przygody i przyniesie wymierne korzyści w naszej szkole – że dla uczniów będzie to nie tylko dodatkowy motywator do dobrego zachowania, ale też szkoła współpracy, odpowiedzialności i dobra zabawa.

Każdej klasie życzymy sukcesów, bo – choć główna nagroda i główny zwycięzca może być tylko jeden – „po trasie” przewidziano wiele nagród.
Powodzenia!

Stos listów zalakowanych czerwonym woskiem.

Stos listów zalakowanych czerwonym woskiem
Zdjęcie papierowej sowy koloru brązowego, która w dziobie trzyma zeszyt i list zalakowany czerwonym woskiem. Widoczny także fragment ręki trzymającej sowę.