Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 w Warszawie

Logo szkoły
W związku z podpisaniem przez Prezesa Rady Ministrów Zarządzenia nr 153 z dnia 31 maja 2022 r. w sprawie wprowadzenia na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej drugiego stopnia alarmowego BRAVO oraz w nawiązaniu do rekomendacji Wojewody Mazowieckiego:
  1. utrzymuje się zakaz wstępu do Szkoły nr 330 wszystkich osób postronnych w terminie do 30 czerwca 2022 r.,
  2. wszystkie sprawy podlegają załatwianiu za pośrednictwem telefonów, poczty elektronicznej oraz dziennika elektronicznego Librus,
  3. sprawy wymagające osobistego kontaktu, należy najpierw skierować do pracowników sekretariatu szkoły celem uzgodnienia terminu spotkania.
Niniejszy komunikat nie dotyczy uczniów, pracowników szkoły oraz osób upoważnionych do czasowego przebywania na terenie placówki.