#DZIEŃBEZPLECAKA #NOBACKPACKDAY

Plakat promujący wydarzenie zawierajacy grafiki plecaka (zakaz) oraz torby, garnka, walizki, wiaderka (dozwolone).

Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w wydarzeniu zwanym #NoBackPackDay czy po polsku #DzieńBezPlecaka.
Odbędzie się ono w piątek 1.04.2022.
Zabawa polega na tym, że uczniowie przynoszą książki, zeszyty i wszystkie przybory w czymś innym niż plecak. Przedmiot, w którym przyniesiemy przybory nie może być większy niż 1,5m x 1,5m x 1,5m, zakłócać funkcjonowania szkoły ani naruszać niczyjego bezpieczeństwa. Nie może także zawierać emblematów czy elementów reklamujących i propagujących przedmioty i treści zakazane w szkole, obraźliwe itp.

Uczestnicy zabawy objęci są swoistą ochroną – nie mogą zostać ukarani, np. uwagą za udział w zabawie. Jednocześnie informujemy, że uczestnicy naruszający zapisy regulaminu wydarzenia (wskazane wyżej zasady) automatycznie są wykluczeni z akcji, tj. nie podlegają ochronie i mogą a wręcz powinni ponieść konsekwencje np. użycia przedmiotów zagrażających bezpieczeństwu czy promujących zachowania i postawy agresywne itd.