„Spróbujmy inaczej” – zajęcia socjoterapeutyczne dla uczniów klas 6-7

Zapraszamy uczniów klas 6. i 7. do udziału w zajęciach socjoterapeutycznych o nazwie „Spróbujmy inaczej”.
Zajęcia te adresowane są do chłopców i dziewcząt wykazujących podwyższony poziom trudnej do zagospodarowania energii, zachowania agresywne i prowokacyjne, którzy nie uczęszczają w szkole na zajęcia TUS.
Celem zajęć będzie korygowanie negatywnych schematów postępowania i przekonań o sobie i świecie oraz budowanie nowych, akceptowanych społecznie zachowań i akceptacji siebie.
Zajęcia odbywać się będą w cyklu 10 spotkań co drugi piątek w godzinach 15:25 – 16:55, tj. każde spotkanie potrwa 90 minut bez przerwy. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na piątek 1.04.2022. Wskazane jest (i daje najlepsze efekty) uczestnictwo w całym cyklu, ale w wyjątkowych sytuacjach możliwe jest dołączenie ucznia od 2. spotkania.
W zajęciach może uczestniczyć grupa maksymalnie 10 osób.

Jeśli chcą Państwo, by dziecko uczęszczało na te zajęcia, prosimy zgłosić taką chęć do psycholog szkolnej Magdaleny Wójcickiej, która owe zajęcia poprowadzi. W przypadku wyczerpania liczby miejsc utworzona zostanie lista rezerwowa i/lub dodatkowa grupa.

Plakat promujący zajęcia zawierający zdjęcie grupy osób na tle zachodu słońca oraz najistotniejsze informacje o zajęciach.. Wykorzystane zdjęcia pochodzą z serwisu pixabay.com i posiadają licencję do bezpłatnego użytku komercyjnego, autorką kolażu jest Magdalena Wójcicka.