„Spotkania z Leonem” – zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne dla uczniów klas 1.

Plakat promujący zajęcia zawierający rysunek przedstawiający wesołe dzieci oraz najistotniejsze informacje o zajęciach.. Wykorzystane zdjęcia pochodzą z serwisu pixabay.com i posiadają licencję do bezpłatnego użytku komercyjnego, autorką kolażu jest Magdalena Wójcicka.

Od poniedziałku 28.03. zapraszamy na „Spotkania z Leonem”, czyli zajęcia rozwijające umiejętności społeczno – emocjonalne dla uczniów klas 1.
Oferta ta adresowana jest do uczniów, którzy nie uczęszczają w szkole na zajęcia z psychologiem ani zajęcia TUS.
Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki w godzinach 12:40 – 13:25. Będzie to czas pracy i zabawy w grupie 10 – osobowej.
Zajęcia przewidziane są na cykl 10 – 15 tygodni (długość cyklu zależy od tempa pracy grupy).
Najlepiej, jeśli dziecko weźmie udział w całym cyklu, ale w wyjątkowych sytuacjach możliwe jest dołączenie od 2., maksymalnie 3.spotkania.

Jeśli chcą Państwo, by dziecko uczęszczało na te zajęcia, prosimy zgłosić taką chęć do psycholog szkolnej Magdaleny Wójcickiej, która owe zajęcia poprowadzi. W przypadku wyczerpania liczby miejsc utworzona zostanie lista rezerwowa i/lub dodatkowa grupa.