Bezpłatne warsztaty dla dzieci z Ukrainy

Teatr Lalka - logo

Teatr Lalka zaprasza na bezpłatne, weekendowe warsztaty dla dzieci ukraińskich oraz warsztaty dla uczniów klas polsko-ukraińskich. Spotkania poprowadzi Venera Ibragimova. Warsztaty rozpoczynają się 27.03.

Venera Ibragimova

Aktorka teatralna i filmowa, reżyserka, dyrektor artystyczny Teatru Dramatycznego i Lalek Salamandra, wieloletnia artystka Kijowskiego Akademickiego Teatru Lalek, nauczycielka aktorstwa i języka scenicznego, modelka, członek Zespołu Folklorystycznego i Etnograficznego „Dibrova”, członek Ukraińskiego Centrum Międzynarodowego Związku Teatrów Teatru Lalek UNIMA-Ukraina.

Program spotkań:

Ukraiński język literacki

Motanka

Ukraińska kołysanka

Sukienka ukraińska (wieniec, naszyjnik, haftowana koszula, spódnica, pasek, buty, torba)

Ukraińskie tradycje i zwyczaje

Pieśni ukraińskie

Tańce ukraińskie

Kuchnia ukraińska

Dla widzów 5+. Czas trwania 60 min.

Terminy i wejściówki:

Weekendowe warsztaty dla dzieci z Ukrainy

Termin: 27 marca, 3 i 24 kwietnia, godz. 16:00; 10 kwietnia, godz. 12:00

Bilety: bezpłatne

Grupy do 15 osób; obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Warsztaty integracyjne dla szkół

Terminy: 5, 6, 7 kwietnia godz. 12:30; 12, 13 kwietnia godz. 13:00; 20 i 21 kwietnia, godz. 13:00

Bilety: 10 zł, bilet bezpłatny dla dzieci z Ukrainy.

Grupy do 25 osób, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Zgłoszenia przyjmuje Dział Organizacji Widowni: (22) 656 69 57, rezerwacje@teatrlalka.pl.

Warsztaty planowane są do końca sezonu, kolejne terminy pojawiać się będą w repertuarze pod adresem: www.teatrlalka.pl/pl/kalendarz.