Warsztaty malarsko-modelarskie

Warsztay integracyjne w Ratuszu Ursynów

💙💛 W niedzielę 27 marca, o godzinie 11.00, w Urzędzie Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy odbędą się warsztaty malarsko-modelarskie dla dzieci. Imprezę organizuje wolontariacko środowisko ursynowskich modelarzy i malarzy figurkowych. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Ilość modeli i figurek ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W programie imprezy:
🔹 warsztaty malowania figurek fantasy
🔹 warsztaty budowy modeli samolotów i ciężarówek
🔹 nauka latania na symulatorach
🔹 niespodzianki

Organizator zapewnia instruktorów, modele, figurki i farby. Wystarczy przyjść i dobrze się bawić. To idealna okazja do integracji z rówieśnikami z terenów objętej wojną Ukrainy.

🇺🇦 Інтеграційні майстер-класи з ліплення та малювання для дітей

У неділю, 27 березня, об 11.00 в Урсинівському районному відділенні пройдуть майстер-класи з малювання та ліплення для дітей. Захід організовує волонтерська спільнота модельєрів та фігуристів Урсинова. Вхід на майстер-класи вільний. Кількість моделей та фігурок обмежена, порядок застосуванн

Warsztay integracyjne w Ratuszu Ursynów