PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Drodzy Uczniowie, Rodzicie oraz Nauczyciele!

21 marca (poniedziałek) obchodzimy PIERWSZY dzień wiosny! 🙂

Z tej okazji, razem z Samorządem Uczniowskim oraz Panią Magdą Wójcicką, chcemy, aby ten dzień był pełen radości, uśmiechu i dobrej zabawy. W tym dniu każda osoba, która ciekawie się przebierze (kreatywnie) będzie niepytana oraz otrzyma coś słodkiego – wiosenny prezent dla uczniów 🙂

Klasa, w której najwięcej osób i najciekawiej się przebierze, otrzyma dodatkową nagrodę od Rady Rodziców. Wyłonimy dwie zwycięskie klasy.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w zabawie wszystkich pracowników szkoły. Bardzo prosimy, aby tego dnia całe klasy zrobiły sobie wspólne zdjęcie oraz przesłały na maila do pani Beaty Kowalczyk. Zrobimy wspólny wiosenny kolaż zdjęć na naszą stronę.

Życzymy ciekawych pomysłów na przebranie!

Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty…:)

Plakat promujący wydarzenie zawierający grafiki przedstawiające kwiaty i hasłowe informacje o wydarzeniu: Witaj, wiosno!