Dom dla Ukrainy

Flaga Ukrainy

Szanowni Państwo,

w obliczu obserwowanej od kilku dni sytuacji u naszych Sąsiadów zwracamy się do Rodziców naszej szkoły, Państwa znajomych i rodzin, mieszkańców naszej Dzielnicy z ogromną prośbą o przyjęcie pod swój dach rodzin, które zmuszone są do ucieczki ze swojego kraju. Wielu naszych mieszkańców bardzo mocno zaangażowało się w pomoc na granicach oraz transport kobiet i dzieci. Teraz szukamy dla nich domów.

Wiemy, że Ursynów to wspaniali ludzie, którzy zawsze są gotowi nieść pomoc!

Przedstawiciele Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 303 wraz z Dyrekcją, będą koordynować zakwaterowania wszystkich rodzin w naszej dzielnicy.

Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na maila: domdlaukrainy@op.pl wraz z podaniem liczby osób, które gotowi jesteście Państwo przyjąć i numerem telefonu kontaktowego.

Do akcji postaramy się włączyć wszystkie ursynowskie placówki edukacyjne, stąd prośba o bardzo precyzyjne określenie liczby osób, miejsca oraz czasu, od kiedy można kierować do Państwa potrzebujących.

Prosimy też o zgłoszenia osób, które mogą włączyć się w pomoc organizacyjną.

Licząc na Państwa pomoc i zaangażowanie, z poważaniem

Koordynatorzy:

Klaudia Żuber Wigurska