XXV Edycja Grand Prix Ursynowa w Pływaniu

Grand Prix Ursynowa w pływaniu - baner

Z wielką przyjemnością informujemy wszystkich miłośników pływania, iż 12 marca 2022 r., na pływalni UCSiR przy ul. Hirszfelda 11, rozpoczynamy XXV Edycję Grand Prix Ursynowa w Pływaniu.

W związku z ograniczeniami jakie jeszcze obowiązywały w miesiącach styczeń i luty, nie udało się zorganizować pierwszych dwóch planowanych mityngów. Obecnie, kiedy takich ograniczeń w obiektach UCSiR już nie ma, możemy z pełną mocą wystartować w nieco skróconej, ale równie ważnej, wersji XXV Edycji Grand Prix Ursynowa w pływaniu.

I mityng staruje 12.03.2022 o godz. 10:30 na Pływalni Hirszfelda ul. Hirszfelda 11. Zapisy trwają do 09.03.2022 (środa) do godziny 12:00.

Przede wszystkim zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, ponieważ pojawiło się kilka niewielkich zmian, a później pozostaje już tylko wypełnienie formularzy, podpisanie ich, wysłanie, wniesienie opłaty startowej i widzimy się na Pływalni Hirszfelda.

Po tak długiej przerwie, wierząc, że tęskniliście za swoja ulubioną pływacką imprezą, liczymy na Wasze zgłoszenia i że frekwencja ponownie dopisze.

Proszę zapoznać się również z pozostałymi terminami mityngów i jak najlepiej rozplanować sobie weekendy w nadchodzącym roku tak, aby jak najczęściej odwiedzać nasz pływalnie i stanąć do rywalizacji z najlepszymi pływakami amatorami z Ursynowa i nie tylko.

I MITYNG      12.03.2022

II MITYNG     02.04.2022

III MITYNG    14.05.2022

FINAŁ            04.06.2022

Wszelkie potrzebne informacje dotyczące zapisów znajdują się na stronie

Zapraszamy wszystkich gorąco do wspólnej rywalizacji i kibicowania !!!

Do zobaczenia 12.03.2022

Plakat z informacjami znajdującymi się w treści powyższej wiadomość