Uczniowskie Forum Naukowe

Kula plazmowa

To kolejny rok, kiedy jesteśmy głodni Waszych występów, prezentacji, relacji, opowieści.  Z niecierpliwością czekamy na Wasze wspaniałe pomysły. Z góry dziękujemy za udział, odwagę i entuzjazm.  Pragniemy, aby te spotkania były ciekawym przykładem dzielenia się wiedzą, zainteresowaniami i pasjami. To dzięki nim, poznajemy Was lepiej .

W ubiegłych latach dowiedzieliśmy się na przykład ciekawostek o roślinach owadożernych, żabach czy rekinach. Zobaczyliśmy prąd w kuli plazmowej. Zaproponowano nam fascynujące książki w taki sposób, iż większość chciała je natychmiast przeczytać. Uczestnicy forum zagłosowali na najciekawsze, ich zdaniem, wystąpienie.

W tym roku również pragniemy Was posłuchać i zobaczyć podczas spotkania Forum Naukowego. Jeżeli chcesz podzielić się swoją pasją, zainteresowaniem, doświadczeniem, pracą dodatkową, recenzją ostatnio obejrzanego spektaklu, filmu, modelem, pracą plastyczną, piosenką, podróżą czy wiedzą którą ostatnio zdobyłeś/aś. Możesz również nagrać vloga lub film promujący szkołę.  Zgłoś się do nauczyciela przedmiotu lub do koordynatorów projektu: p. Ewy Witkowskiej lub p. Beaty Łada. Prace zgłaszamy i przedstawiamy nauczycielom do 19 kwietnia.

Prezentacja najciekawszych, zgłoszonych prac do Forum odbywać się będzie w pierwszym tygodniu czerwca. Wówczas zagłosujemy również na najciekawszą pracę. Dla najbardziej kreatywnych twórców czekają nagrody!

Z poważaniem,

Beata Łada, Ewa Witkowska