Lenka potrzebuje pomocy

Lenka
Szanowni Państwo,

los znowu nie oszczędził SP343. Lenka, uczennica klasy czwartej z naszej Szkoły, potrzebuje pomocy !!!

Dziewczynka urodziła się z wadą wrodzoną przepukliną oponowo – rdzeniową (rozszczep kręgosłupa), w wyniku której ma niedowład kończyn dolnych oraz wadę współistniejącą pęcherz neurogenny.

We wrześniu 2019 roku przeszła 5,5h operację odkotwiczenia rdzenia kręgowego. W grudniu 2020 roku została poddana kolejnej operacji – operacji oka, obecnie została zakwalifikowana do operacji kolana, która ma na celu poprawę stanu ortopedycznego. Operacja została wyceniona na 69 tys. zł .

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie dziewczynki i jej rodziny. Wierzę, że i teraz możemy liczyć na Państwa wyraz solidarności i otwartości serca na drugiego człowieka.
Będziemy wdzięczni za każdy gest pomocy, można pomóc Lence:
1)przekazując 1% podatku  wpisując w PIT:
numer KRS 0000037904 Fundacji Dzieciom Zdążyć z pomocą,
z dopiskiem w rubryce cel szczegółowy:
16112 Kucwaj Lena;
2) wpłacając dowolną kwotę:

Nadto w naszej Szkole odbędzie m. in. kiermasz walentynkowy (24-28.02), a we współpracy z parafią p.w. bł. E. Bojanowskiego zorganizujemy w kościele Kawiarenkę z sercem (27.02).

Niech w tych działaniach przyświeca nam myśl naszej patronki – Matki Teresy z Kalkuty: Wiemy, że nasza działalność to tylko kropla w morzu, ale bez niej ocean byłby uboższy.

Jolanta Kubalska, dyrektor SP 343