Mikołajki- rok szkolny 2021/22

Mikołaj w klasie

Mikołajki to niesamowity dzień!

Św. Mikołaj odwiedza wszystkie grzeczne dzieci, aby wręczyć prezenty.

Dnia 6 grudnia, wczesnym rankiem, gdy klerycy szli na Mszę św. zauważyli olbrzymie sanie zaparkowane na Krakowskim Przedmieściu, obok seminarium. Okazało się, że to środek transportu św. Mikołaja, który nie znalazł miejsca parkingowego przy Pałacu Kultury i Nauki.
Po całej nocy doręczania prezentów, musiał trochę odpocząć. Klerycy, którzy odbywają praktyki w naszej szkole, postanowili przyprowadzić św. Mikołaja do naszych uczniów. Przyjechali metrem, wzbudzając zainteresowanie wszystkich warszawiaków. Dotarli na Mandarynki i św. Mikołaj odwiedził wszystkie klasy.
Dzieci były przeszczęśliwe.
Miło jest widzieć uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Pamiętajmy o tym – nie tylko w Święta Bożego Narodzenia.

ks. Kamil Falkowski

Kolaż zdjęć - mikołajki w klasie

Kolaż zdjęć - mikołajki w klasach