Słomczyn – klasa 3b- rok szkolny 2021/22

Wycieczka do Słomczyna na warsztaty stolarskie.

Uczniowie poznali różne gatunki drewna, obserwowali obróbkę drewna przy użyciu maszyn tartacznych i stolarskich mając ochronne okulary oraz słuchawki. Wykonali pracę plastyczno- techniczną z drewna: szlifowanie, wyklejanie, rysowanie na drewnie kredkami.

Uczniowie poznają różne gatunki drewna, obserwują obróbkę drewna przy użyciu maszyn tartacznych i stolarskich mając ochronne okulary oraz słuchawki. Wykonanie pracy plastyczno- technicznej z drewna: szlifowanie, wyklejanie, rysowanie na drewnie kredkami.